Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Gostków – oferty sprzedaży i najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Strzegomska

Świebodzice(Gostków + 16 km)

1 500 000 zł1 400 m² 1 071,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Premium oferuje Państwu 2 lokale o łącznej powierzchni 1400m2 położone na 2 i 3 piętrze w budynku z windą. Do lokali prowadzi również niezależna klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Świebodzice

Świebodzice(Gostków + 16 km)

780 000 zł350 m² 2 228,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferuję do sprzedaży murowany obiekt, składający się z dwóch hal o łącznej powierzchni 350m2, na działce o powierzchni 1700 m2, położony w obrębie Cierni w Świebodzicach.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Podgórze,Wałbrzych(Gostków + 14 km)

4 950 000 zł6 360 m² 778,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 600 m²

Polecam do sprzedaży teren stanowiący część terenu po fabryce wkładów odzieżowych "camela" przy ulicy Cichej 5. Na terenie kompleksu znajdują się 3 budynki: - ceglany, 3 kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kamienna Góra

Kamienna Góra(Gostków + 9 km)

500 000 zł15 892 m² 31,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:15 892 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Katy ma do zaoferowania nieruchomość gruntową zabudowaną budynkami rolniczymi. Działka położona jest na obrzeżach Marciszowa i posiada bezpośredni dostęp do rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kowary

Kowary(Gostków + 20 km)

719 000 zł2 060 m² 349,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 378 m²

Kowary, obiekt, usługowy, mieszkalny, hotelowy, sprzedaż. Możliwość zamiany obiektu na inną nieruchomość Na sprzedaż budynek użytkowo - mieszkalny położony w malowniczej okolicy, otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych(Gostków + 14 km)

5 500 zł300 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Budynek magazynowo- biurowy z bardzo dobrym dojazdem. Hala magazynowa z odrębną bramą ok 175 m2 3 pomieszczenia biurowe pomieszczenie ekspozycyjno-handlowe toaleta Media: prąd, siła, wodociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Kowary

Kowary(Gostków + 20 km)

1 292 500 zł1 175 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 1175 m - Kowary Przedmiotem sprzedaży jest przestronna hala produkcyjno-magazynowa o łącznej powierzchni 1175 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż

Piastowskie,Świebodzice(Gostków + 16 km)

120 000 zł28 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:28 m²

Na sprzedaż murowany jednostanowiskowy garaż o powierzchni 28 m 2 zlokalizowany na Osiedlu Piastowskim przy ul. Mieszka I w Świebodzicach. Standard i wyposażenie: - garaż murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Sędzisław

Sędzisław(Gostków + 4 km)

4 000 000 zł743,50 m² 5 379,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 091 m²

Dwór w Sędzisławiu -budynek późnobarokowy- wpisany do Rejestru zabytków- nr rej.: A/1476/1317/J z 28.11.1997r. Budynek murowany ,nakryty dachem czterospadowym wybudowany w 1785 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Daszyńskiego

Mysłakowice(Gostków + 24 km)

23 427 zł1 561,83 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:315 m²

Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość administracyjno-magazynowa, położona w Mysłakowicach przy ulicy Ignacego Daszyńskiego. Jest to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących elastycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Gostków

Gostków,dolnośląskie

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

DO sprzedaży unikatowa nieruchomość! zabytkowy holenderski wiatrak, wykorzystywany na cele mieszkalne, położony na malowniczym wzgórzu W miejscowości gostków U podnóża gór sowich,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Budynki użytkowe Gostków